Hakkımızda


Biz Kimiz?
 
Erşahin Sigorta, sigortacılık sektörüne 1999 yılında Mehmet Hilmi Erşahin'e ait şahıs firmasıyla başlamıştır. Yıllar içerisinde büyüyen şirketimiz 2001 yılında Antalya Konyaaltındaki kendi merkez ofisine taşınmış ve halen aynı adreste faaliyetine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Değişen dünya ekonomisiyle siz müşterilerimize çeşitli ürün ve fiyat alternatifleri sunabilmek adına Groupama Sigorta ile başladığımız sigortacılık sektörüne sırasıyla Allianz Sigorta,Ankara Sigorta,Güneş Sigorta,Axa Sigorta ile Groupama Hayat ve Fiba Emeklilik şirketlerini de ekleyerek çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.

Aile şirketi olan ERŞAHİN SİGORTA'ya 2012 yılında kurucu ortağımızın oğlu Mustafa Erşahin'de katılarak gerek sigortacılık mezunu olması, gerekse sigorta şirketlerindeki 6 yıllık profesyonel tecrübesiyle yolumuza daha emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

Firmamız, G0862-GNSD levha numarasıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine, 35185 Ticaret Sicil Numarasıyla ATSO'ya

Mustafa Erşahin ise, ANSAD (Antalya Sigorta Acenteleri Derneği) yönetim kurulunda olup şirket olarak 213 numaralı üyesi olup ayrıca ANTGİAD (Antalya Genç İş Adamları Derneği) üyesidir.

 

Neden biz ?

Çünkü; Sigortacılık 'Güven' İşidir.Hizmetlerimiz


  0(553)024-3132