Seyahat Sağlık Sigortası


Online Seyahat Sağlık Sigortası Satın Almak için Tıklayınız

 

SOMPO SİGORTA - COVİD-19 YURT DIŞI SEYAHAT SİGORTASI

COVID-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası sizi ve sağlığınızı, bugünlerde dünyayı etkisine almış koronavirüs’ten ve yurt dışında başınıza gelebilecek acil durumlardan koruyor! Koronavirüse karşı sigorta ile en önemli tedbirinizi Sompo Sigorta ile alın. Yurt dışı seyahatinize pandemi korkusu engel olmasın. Pandemi döneminde hastalık riskine karşı, yatarak tedavi teminatının yanında; ülkelerin aldıkları sınır kapatma veya uçuş erteleme gibi kararlarda konaklama sürenizin uzaması durumunda, Sompo Sigorta COVID-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası yanınızda!

Ürün Teminatları

    Tıbbi ve Yatarak Tedavi -Tıbbi Tedavi Teminatı / 30000 EUR

 

Sigortalının Cenazesinin Nakli

Sigortalının Daimi İkametgâha Nakli

Sigortalının Seyahati Veya Nakli

COVID-19 Nedeniyle Konaklama Süresinin Uzaması

    Bagaj Kaybı

   Tıbbi Danışmanlık

    Acil Mesajlar

 

 

COVID-19 Yurt Dışı Seyahat Sigortası Avantajları

  • Covid-19’a ait tıbbi ve yatarak tedavi giderleri, Covid-19 tanısının yurtdışında konulması halinde teminatlar dahilinde karşılanmaktadır.
  • Yurtdışı seyahatiniz esnasında Covid-19 olduğunuz tespit edilmesi ve karantina altına alınmanız nedeniyle yurtdışında gerçekleşecek otel konaklaması, yemek ihtiyacı ve giyim ihtiyacına ait giderler teminat altındadır.
  • Tarifeli uçuşlarda bagajınızın kaybolması, çalınması, zarar görmesi ve bulunamaması durumunda güven altına alınırsınız.
  • Talebiniz üzerine poliçe teminatı kapsamındaki konularla ilgili olarak acil veya gerekli mesajların iletilmesi sağlanacaktır.

Teminat Limiti- Coğrafi Alan

  • Tüm Dünya (ABD Hariç)

Genel Şartlar

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları

Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları

 Hizmetlerimiz


  0(553)024-3132